Ubytování k apiterapii

Všechny naše pokoje jsou vybaveny bezplatným WIFI, televizory, peřinami, polštáři, ložním prádlem, ručníky, mýdlem, sejfem, ramínky, lednicí, mikrovlnou troubou, indukční dvoj plotýnkou či plotýnkou, kompletním vybavením nádobí vč. hrnců, pánví a čisticími prostředky.

Po domluvě je k dispozici i rodinné fitness vybavení moderními stroji zn. Kettler (běžecký pás, cyklistický trenažér, veslovací přístroj, orbitrek, Power Plate, žebřiny) nebo wellness místnost (finská sauna, infrasauna, kneippovy lázně na nohy).

K využití je též ohniště na přilehlém pozemku, či za poplatek moderní grily. Veliký plynový gril Genesis II E-610 Weber nebo menší gril Weber Master-Touch E-5750 na dřevěné uhlí. Bezplatné parkování je možné na přilehlém parkovišti. Z důvodu kapacit služeb pro naše hosty není možné se u nás ubytovat bez využití apiterapie.

Apartmán 201

Byt 2 + KK o velikosti 53 m2 skládající se z ložnice, obývacího pokoje s kuchyňkou a jídelním koutem, předsíně a koupelny s WC. Vhodné pro 2 až 4 osoby, plus možná dětská postýlka.

Apartmán 202

Pokoj 1 + KK o velikosti 27 m2 skládající se z vlastního pokoje s kuchyňkou a jídelním koutem, předsíňky koupelny s WC. Vhodné pro 2 osoby plus možná dětská postýlka.

Apartmán 203

Pokoj 1 + 1 o velikosti 21 m2 skládající se z vlastního pokoje, předsíňky s kuchyňkou a koupelny s WC. Vhodné maximálně pro dvě osoby.

Apartmán 204

Pokoj 1 + 1 o velikosti 20 m2 skládající se z vlastního pokoje, předsíňky s kuchyňkou a koupelny s WC. Vhodné maximálně pro dvě osoby.

Apartmán 205

Pokoj 1 + KK o velikosti přes 34 m2 skládající se z vlastního pokoje s kuchyňkou a jídelním koutem, předsíně a koupelny s WC. Vhodné pro 2 až 3 osoby plus možná dětská postýlka.

Apartmán 206

Půdní 2 + KK byt o velikosti 67 m2 skládající se z předsíně, schodiště, obývacího pokoje s kuchyňkou a jídelním koutem, ložnice a prostorné koupelny s WC. Vhodné pro 2 až 4 osoby plus možná dětská postýlka.

Apartmán 301

Půdní pokoj 1 + KK o velikosti 57 m2 skládající se z prostorného pokoje s kuchyňkou a jídelním koutem a koupelny s WC. Z pokoje vede dřevěné schodiště do podstřešního prostoru, kde jsou umístěné dvě menší ložnice propojené skywalkem. Vhodné pro 2 až 6 osob plus možná dětská postýlka.

Apartmán 302

Půdní pokoj 3 + KK o velikosti 52,5 m2 skládající se z obývacího pokoje s kuchyňkou, dvou ložnic a koupelny s WC. Vhodné pro 2 až 4 osoby plus možná dětská postýlka.
Zpět do obchodu