Náš tým

Vítáme vás v naší rodinné firmě, kde spojujeme tradici s inovací. Jsme tým vášnivých jedinců, kteří se oddávají poslání přinášet našim zákazníkům kvalitní produkty a služby s osobním přístupem.
Maminka

Moje (naše?) maminka je laskavý vůdce. V rodině ví o všech všechno. V naší terapeutické místnosti, ani na hotelu, nepracuje, ale když se za námi někdy staví, hned to poznáte. I kdyby bylo pošmourno, nebo dokonce se stmívalo, maminka vše rozsvítí a všem se hned zlepší nejen nálada, ale i vidění světa.

Saša
Guru apiterapie. Mentor. Už 13 let školí české apiterapeuty. Bručí, usmívá se jen trochu, ale ví a zná. Je zcela mimořádný kuchař a svým jídlem vás i nás uzdravuje. A je autorem původních receptů na výrobu medových směsí, tinktur a olejů.
Libor
Apiterapeut s potřebou pomáhat druhým. Moderní fyzioterapii má v malíčku a baví jej propojení s tradičními postupy apiterapie. Někdy překvapivé, až k neuvěření, co všechno lidé znali a museli zase objevit. Libor vás tím houštím provede s radostí.
Vláďa
Opravdový milenec apiterapie, která je pro něj živou vodou i evangeliem. Udržuje v chodu celý dům. Stará se o sklad a přípravu výroby a má pronikavý pohled, tak si na něj dejte pozor. Hlavně ženy… :)
Kateřina
Dobrá duše našeho provozu – usměvavá a laskavá, vždy připravená pomáhat. Bude vás přijímat i vyprovázet. A kdyby vám snad po dobu pobytu něco chybělo, Kateřina to obstará. A obslouží vás i na baru.
Neklan
Líbí se vám naše výrobky? Čisté sklenice, správně zaplněné, a přitom se vám víčko nelepí na prsty? Tak o to se přičinil Neklan. Plní a expeduje naše medy, oleje,  tinktury a v nich obsaženou i lásku k člověku. Poctivý do morku kosti. 
Natálka
Natálka je sestřička v nemocnici. A když může, tak nám pomáhá s terapiemi – je skvělá masérka a kosmetička. Umí toho opravdu hodně. My si její práce opravdu vážíme, ale naši klienti ji rozmazlují.
Zpět do obchodu