Okolí domu Christian

Vítejte v okolí domu Christian, kde se spojuje elegance s přírodou a nabízí se vám široké možnosti aktivního odpočinku. Nacházející se v srdci malebného Slavkovského Lesa, naše lokalita je synonymem pro harmonii mezi luxusem a přírodou. Golfisti, tenisoví nadšenci a milovníci wellness najdou v našem okolí ideální útočiště, zatímco dobrodruzi a příznivci procházek se mohou těšit na objevování nedotčené krásy okolních hor.

Láká vás pobyt v čisté přírodě?

Nacházíme se v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský Les a rádi vám ukážeme opravdové přírodní divy. Od pramenných vývěrů čisté pitné nebo minerální vody, až po návštěvu dechberoucích vyhlídek na náš místní Grand Canyon.“

Hrajete golf? Nebo máte zájem o seznámení s golfem?

Náš Dům Christian je 100 m od prvního odpaliště Golfového klubu Háje, 7 km od GC Cihelny, 8 km od GC Karlovy Vary a v pohodové dojezdové vzdálenosti na hřiště v Sokolově (20 min), v Mariánských Lázních (35 min), nebo ve Skalné (37 min).

Tenisový klub Gejzírpark

Skvěle vybavený Tenisový klub Gejzírpark je vzdálen 8 km a podobně je to i s návštěvou jiných sportovních zařízení: KV Aréna s plaveckých komplexem a halou je v dojezdu za 13 min a sportovní zařízení pro další druhy sportu jsou i blíže.

Máte zájem o světové lázně?

Za 10 min dojedete do lázeňského centra Karlových Varů, za 40 min jste buď v Mariánských Lázních nebo ve Františkových Lázních a to vše je nyní součástí Světového dědictví UNESCO jako Velká lázeňská města Evropy.

Milujeme hory. Vy také?

Hornický region Krušnohoří, památka světového dědictví UNESCO je nejen jedinečnou kulturní památkou dobývání rud na našem území, ale především oplývá moderními lyžařskými areály – Plešivec, Klínovec, Boží Dar. Například na dolní stanici lanovky na Klínovec se od nás dostanete za 30 min.

Zpět do obchodu