Apiterapeutický balíček s ubytováním pro děti

Balíček dvoudenní péče vhodné pro děti od 3 do 12 let pro posílení imunity, snížení stresu a zlepšení životosprávy
Vítejte ve fascinujícím světě apiterapie, kde se spojuje přírodní léčba a radost z dětství! Představujeme vám Apiterapeutický balíček, který je speciálně navržený pro děti ve věku od 3 do 12 let. Tato dvoudenní péče, vždy s dohledem či účastí rodičů nebo jiné dospělé osoby, přináší unikátní zážitky a prospěšné terapie. Od konzultace s apiterapeutem přes medovou ochutnávku až po relaxaci v infrasauně nebo autíčkovou masáž - naše terapie jsou zaměřeny na posílení imunity, snížení stresu a podporu zdravé životosprávy vašich nejmenších. Připojte se k nám na cestě k celkovému zlepšení zdraví vašich dětí!

Co balíček obsahuje?

  • Ubytování na 2 noci v apartmánu se snídaní v citlivě zrekonstruovaném hospodářském stavení Christian z počátku 17. století
  • Konzultaci s apiterapeutem (1x)
  • Medovou ochutnávku pro snížení stresu s edukací o prospěšnosti včelích produktů (1x)
  • Inhalaci aerosolu na bázi medu, propolisu a vincentky (3x)
  • Dýchací cvičení – úvod do dýchacích technik
  • Výběrovou terapii Infrasauna nebo Kneippovy bazénky (1x), nebo Autíčkovou masáž pro kluky a odvážné holky do 7 let (1x)

Tři dárky k balíčku pro Vás

Ke každé terapii i každému pobytu dostanete zdarma medový alkalizující nápoj a budete-li chtít, naučíme vás nejen jak jej vyrábět, ale i jak takový nápoj pít, aby byl vašemu zdraví prospěšný.

Při ubytování v našem hotelu nabízíme při snídani dárek, kterému říkáme Životabudič. Zejména v zimním období oceníte jeho ohřívající účinek, budete-li zvídaví, řekneme vám, jak Životabudič připravujeme.

Stanete-li se naším klientem, nabízíme vám zdarma ochutnávku našich medových produktů s krátkou informací o apiterapii.

Celková cena: 5 400 Kč

Rozšíření terapie a délky pobytu je možné po dohodě s apiterapeutem.
 
Zpět do obchodu