Apiterapeutický balíček s ubytováním pro ženy

Balíček na dva dny pro posílení imunity, snížení stresu, zlepšení hormonální rovnováhy a úlevu od obtíží svalového a kloubního aparátu
Vstupte do světa péče o ženské zdraví, kde spojení apiterapie a inovativních terapií vytváří unikátní zážitek pro posílení imunity, zklidnění mysli a podporu celkového zdraví. Představujeme vám Apiterapeutický balíček pro ženy, který na dva dny přináší komplexní péči zaměřenou na harmonizaci tělesného i duševního stavu. Od konzultace s apiterapeutem až po terapie ultrazvukem s včelím jedem a originálními revitalizačními procedurami, náš balíček nabízí komplexní přístup k posílení hormonální rovnováhy a úlevě od obtíží svalového a kloubního aparátu či jiných vašich potřeb.

Co balíček obsahuje?

  • Ubytování na 2 noci v apartmánu se snídaní v citlivě zrekonstruovaném hospodářském stavení Christian z počátku 17. století
  • Konzultaci s apiterapeutem (1x)
  • Aplikace ultrazvuku pro zvýšení účinku včelího jedu /v masti či v oleji/ (1x) při obtížích jako jsou neplodnost, ztráta libida, revmatická onemocnění, polyartritida, onemocnění periferního nervového systému, bronchiální astma, migréna, hypertenze a další indikace dle dohody s apiterapeutem.
  • Terapie BEMER (2x 8 až 20 min) - pro prokrvení kapilár v celém těle, zvláště v oblasti pánevního dna, zmenšení obtíží z civilizační zátěže, odblokování traumat, zlepšení funkce přirozených regulačních mechanismů, posílení imunitního systému, zvýšení odolnosti proti účinku volných radikálů a pozitivnímu působení na syntézu proteinů.
  • Saunu s vonnými silicemi nebo infrasaunu s propolisovým aerosolem nebo Kneippovy bazénky s tonizací lučními bylinami (1x)
  • CERAGEM (1x) - uvolnění energetických drah a svalů podél páteře, zlepšení krevního oběhu, celková regenerace a omlazení organismu. Termoakupresura masíruje a uvolňuje svaly, moxování směřuje teplo do těla, stimuluje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí. Výsledkem současného působení zmíněných metod je zvýšení životní energie, zlepšení krevního oběhu, navození pocitu hluboké relaxace a celkového omlazení, nebo
  • Medovo-propolisovou aromaterapii s masáží plosek a hlezenních kloubů (1x) a konzumací medu s trubčím homogenátem pro hormonální rovnováhu, který má téměř okamžitý účinek na plodnost, libido a zpomalení procesu stárnutí.
  • Inhalaci aerosolu na bázi medu, vincentky a vhodných éterických olejů (1x)
  • Medovou ochutnávku pro snížení stresu s edukací o prospěšnosti včelích produktů (1x)

Tři dárky k balíčku pro Vás

Ke každé terapii i každému pobytu dostanete zdarma medový alkalizující nápoj a budete-li chtít, naučíme vás nejen jak jej vyrábět, ale i jak takový nápoj pít, aby byl vašemu zdraví prospěšný.

Při ubytování v našem hotelu nabízíme při snídani dárek, kterému říkáme Životabudič. Zejména v zimním období oceníte jeho ohřívající účinek, budete-li zvídaví, řekneme vám, jak Životabudič připravujeme.

Stanete-li se naším klientem, nabízíme vám zdarma ochutnávku našich medových produktů s krátkou informací o apiterapii.

Celková cena: 8 600 Kč

Rozšíření terapie a délky pobytu je možné po dohodě s apiterapeutem.
 
Zpět do obchodu